» » » Премьер Лига: Суонси 0-4 Арсенал. Отчет

Премьер Лига: Суонси 0-4 Арсенал. Отчет

В 21-ом туре Английской Премьер Лиги, "Арсенал" на выезде обыграл "Суонси" со счетом 4-0.

Результат: Суонси 0-4 Арсенал (0-1).
Место проведения: Либерти.
Рефери: Майк Джонс.

Составы команд:
Суонси: Фабьянски, Кингсли, Мэусон, Фернандес, Нотон, Ки, Корк (МакБерни 71'), Раутледж, Сигурдссон, Дайер (Фер 56'), Льоренте (Борха 70').

Арсенал: Чех, Монреаль, Косьельни, Мустафи, Габриэль, Рэмзи, Джака, Санчес (Уэлбек 79'), Озил (Лукас 79'), Ивоби, Жиру (Чемберлен 60').

Голы: Жиру 37’, Корк 54' (автогол), Нотон 67' (автогол), Алексис 73'
Предупреждения: Ки 43', Фер 78'.
Удаления: -.

Дата: 14 янв 2017
14 января 2017 20:46     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Згулялі вельмі добра, але ж пакуль не выдатна. Ты ня менш - добры адказ далі ТТХ.

Асабіста мяне моцна засмучвае Санчес, а менавіта яго паводзіны і рэакцыі на замены. Нельга так з непавагай ставіцца да клуба і трэнера, нельга. Прынамсі у іншым клубе чатыры таймы за гульню гуляць ніяк не будзе

Ну і Азіл. Зусім неяк з футбольнай формы выпаў і калі вернеца ... невядома

Тым не менш - з перамогай