» Комментарии » Страница 18
22 декабря 2012 17:44     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Гэта ўжо нейкая кепская заканамернасьць - як толькі Арсенал гуляе з клюбам, які ну проста трэба перамагаць і набіраць ачкі - пачынаецца проста нейкая бяда. Ледзь-ледзь нічыя альбо замардаваная перамога, а то і параза. Гэта даволі непрыемна, тут нешта не то.
Тым не менш - усіх з перамогай.
21 декабря 2012 07:11     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Давай польскі немец! Верым і ў цябе і ў Арсенал!
20 декабря 2012 14:55     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Да чаму ж такая непруха, блін.
Ну давай Арсенал - будзем даказваць, што мы эўрапейскі суперклюб
18 декабря 2012 07:48     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Хлопцы - Уіган трэба перамагаць. Тут іншага проста не павінна быць. Альбо перамога - альбо .....
18 декабря 2012 07:22     LMI    Gooner    Комментариев: 430
З перамогай улюбеный Арсенал. Хлопцы - давайце так і далей, мы верым вам
17 декабря 2012 07:15     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Так бывае, што вялікія спадзяваньні вельмі часта не спраўджваюцца. Пачакаем фінальнага свістка. Арсенал зараз вельмі нестабілен і відавочна ў крызісе. Але канешне верыць у свой клуюб мы працягваем
14 декабря 2012 20:40     LMI    Gooner    Комментариев: 430
с Уолкоттом не ясно
_________________________________________________
Усе англійскія таблоіды разам цьвердзяць, што Ўолкат можа сысьці з Арсенала ўжо зімой. Толька плячыма можна паціснуць.
Як праціўнікі Арсенала смяюцца - давай Арсенал, усіх распрадавай
14 декабря 2012 06:52     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Праблема ў Арсенале - грошы. Нажаль Венгер не жадае супрацьстаяць гэтай згубнай палітыке кіраўніцтва. Адсюль і страты галоўных гульцоў і як вынік - каманда згубіла свой дух лідарства і прагі да перамог у кожнай гульне. Безумоўна - трэба тэрмінова мяняць палітыку, бо ў адваротным выпадку Арсенал трапіць у даволі працяглую чорную паласу, апускаясь усе ніжэй і ніжей
12 декабря 2012 13:30     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Місье Венгер, а вм часам не здаецца, што Арсенал скатваецца на ўзровень Ліверпуля? Можа такі варта нешта мяняць? На хвілінку - Арсеналам кіруеце, не Зенітам!
12 декабря 2012 07:08     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Ну і што ўжо тут эмоцыі раскідваць. І так было зразумела і ўжо даўно - гэты сезон правалены. Было б проста цудоўно застацца у групе лігі чэмпіенаў на наступны сезон. Але самае галоўнае - не скочыць у крутое піке крызіса і канчаткова не згубіць каманду пасля гэтага сезона. Што трэба вырашаць, што мяняць - тут павінны разбірацца ўсе - і кіраўніцтва (найперш) і самі гульцы. Калі адэкватна і термінова не пачаць выпраўляць сітуацыю Арсенал проста пераўтворыцца ў звычайны сярэдні клюб Англіі, недзе паміж 10 і 6 месцам у табліцы АПЛ.
9 декабря 2012 15:32     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Дзякуй
8 декабря 2012 19:59     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Ну вось так. Гэта ўжо не так кепска. І настрой і гульня дастаткова прывабныя. Зараз так і трэба гуляць заўседы. Яшчэ б розныя праблемы клубныя вырашыць з гульцамі і - наперад
7 декабря 2012 11:53     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Па англійскіх СМІ гуляюць упартыя чуткі, что Санья і Ўолкат ужо фактычна не гульцы Арсенала з-за немагчымасьці кампрамісу паміж імі і кіраўніцтвам клуба. Крызіс каманды ўзмацняецца на вялікі жаль
4 декабря 2012 13:22     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Тео выдатны гулец. Нават і разважаць не трэба аб тым - павінен ен гуляць за Арсенал, ці есьць якія-небудзь іншыя погляды
3 декабря 2012 06:42     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Пустыя заявы на фоне вельмі кеспкай гульні. Трэба хлопцы нешта рабіць, каб і наступны сезон не стаўся такім жа правальным, пры чым ад самага пачатку
2 декабря 2012 10:12     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Венгер: «Мы просто играли на недостаточно высоком уровне»
___________________________________________________
Так місьё Венгер. Апошнім часам Арсенал зусім не гуляе, а ўсе больш адбывае нумар. Нешта ніяк не працуе ваша філязофія футбола і бачаньне гульні. Гэты сезон Арсена фактычна скандальна праваліў. Нават неяк балюча глядзець, як гранды англійскага футбола Арсенал і Ліверпуль коцяцца пад адхон.
1 декабря 2012 19:59     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Ну трэба сумленна прызнаць - Арсенал у вялікай дэпрэсіі, і становішча каманды толькі пагаршаецца. Фактычна Арсенал не гуляе, а адбывае свой нумар у АПЛ. Варта нешта кардынальна мяняць, прычым вельмі кардынальна. А гэты сезон дай Бог скончыць у групе Лігі Эўропы.
29 ноября 2012 09:51     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Такова наша работа. Сейчас мы строим новую команду
______________________________________________
Такім чынам, спадар Венгер, калі глядзець праўдзе ў вочы - нічога добрага ў гэтым сезоне не будзе. Будзем чакаць перамен у наступным сезоне??? А што нам яшчэ рабіць - пачакаем
29 ноября 2012 09:08     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Ну ўжо зразумела - трэба чакаць наступнага сезона АПЛ, гэты фактычна скончаны. Шкада. Канешне калі зноў палова састава разбяжыцца па Эўропе, то і наступны сезон таксама міма будзе. У гэтым сезоне нам бы ў лігачэмпіенскі атбор патрапіць, і то добра.
27 ноября 2012 06:52     LMI    Gooner    Комментариев: 430
Да няўжо ж? Во як, а то мы не ведаем. І ня толькі Эвертан, а да сканчэньня сезона АПЛ трэба ўсіх ужо абыгрываць хоць 1:0, калі Арсенал жадае застацца сапраўды суперклюбам, а не скатвацца ў працяглы і безвыніковы крызіс накшталт Ліверпуля.
Давайце хлопцы. Ужо варта зубамі рваць, а не дзеснамі